About

Over VICE

VICE (www.vice.com) is één van de snelst groeiende jonge mediamerken ter wereld. Het bestaat uit een verzameling van fanatieke, jonge en creatieve schrijvers, art directors, fotografen en regisseurs, die actief zijn in de productie en distributie van tijdschriften, websites, IPTV, entertainmentprogrammering, films, dvd's, boeken, events en muziek.

Bezoekadres
Reguliersdwarsstraat 90-92
1017 BN Amsterdam
Nederland
 
Postadres
Postbus 15358
1001 MJ Amsterdam

General Number   +31(0)206732530  
General Email   NLinfo[at]vice.com  
       
Management   Email Option Number
Managing Director Benelux: Thijs Boon thijs.boon[at]vice.com 7
Publisher: Sjoerd Raaijmakers sjoerd.raaijmakers[at]vice.com 7
Finance: Nica de Bloeme nica.de.bloeme[at]vice.com 7
Office Management: Kim Zwaan kim.zwaan[at]vice.com 7
       
Editorial team:      
General:   NLredactie[at]vice.com 1
Head of Content: Perre van den Brink perre.van.den.brink[at]vice.com 1
Editor in Chief: Haroon Ali haroon.ali[at]vice.com 1
Content Manager: Loes Koster loes.koster[at]vice.com 1
Junior Editor: Sander Roks sander.roks[at]vice.com 1
Music Editor: Koen van Bommel NLmusic[at]vice.com 1
       
Sales Team      
Account Manager: Tjeerd van Lotringen tjeerd.van.lotringen[at]vice.com 2
Account Manager: Randy Abels randy.abels[at]vice.com 2
Account Manager: Noortje Roozenboom noortje.roozenboom[at]vice.com 3
Account Manager: Daan Schraauwers daan.schraauwers[at]vice.com 3
Trafficking: Naique Tanate naique.tanate[at]vice.com 3
       
Creative team      
General:   NLproductie[at]vice.com 5
Design: Manuel de Jong manuel.de.jong[at]vice.com 5
  Sayyid Kersten sayyid.kersten[at]vice.com 5
Interactive Developer: Alex Post alex.post[at]vice.com 5
       
Video team      
Creative Producer: Lea Fels lea.fels[at]vice.com 1
Producer / editor: Duco Coops duco.coops[at]vice.com 6
Producer / editor: Martin Sinkgraven martin.sinkgraven[at]vice.com 6
       
Activation      
Head of Communication: Jody Verver jody.verver[at]vice.com 4
Digital Marketing: Berend Ouwerling berend.ouwerling[at]vice.com 4
Social Media & Marketing: Mia Saric mia.saric[at]vice.com 4
Marketing & PR executive: Job Smit job.smit[at]vice.com 4
Event Manager: Anne Verlaek anne.verlaek[at]vice.com 8
Distribution: Job Smit NLdistributie[at]vice.com 4