©2015 VICE Media LLC

    The VICE Channels

      About

      Over VICE

      VICE is het grootste jonge mediamerk ter wereld. In 1994 kwam het eerste magazine uit in Canada, en inmiddels zit VICE in meer dan dertig landen. De documentaires, programma's en artikelen worden gedeeld via online, lineaire, mobiele en sociale kanalen, en zo worden iedere maand honderden miljoenen kijkers bereikt. VICE bestaat uit een internationaal netwerk van digitale platforms, een televisie- en filmproductiebedrijf, een tijdschrift, een platenlabel, een in-house creatief bureau en een uitgeverij.

      De prijswinnende verhalen, producties en programma's van VICE zijn onder andere erkend door de Academy of Television Arts & Sciences, de Peabody Awards, het Sundance Film Festival, PEN Center, Cannes Lions, Frontline Club, Knight Foundation, American Society of Magazine Editors, LA Press Club en de Webby Awards.

      Bezoekadres
      Vice Benelux BV
      Reguliersdwarsstraat 90-92
      1017 BN Amsterdam

      Postadres
      Postbus 15358
      1001 MJ Amsterdam

      FOUNDERS
      Suroosh Alvi & Shane Smith

      General Number +31(0)206732530
      General Email NLinfo[at]vice.com
      Management Email Option Number
      Managing Director Benelux: Thijs Boon thijs.boon[at]vice.com 7
      Publisher: Sjoerd Raaijmakers sjoerd.raaijmakers[at]vice.com 7
      Finance: Esther Kevelham esther.kevelham[at]vice.com 7
      Human Resources: Lisa Maduro lisa.maduro[at]vice.com 7
      Office Management: Djinn Zijp djinn.zijp[at]vice.com 7
      Editorial team:
      General: NLredactie[at]vice.com 1
      Head of Content: Perre van den Brink perre.vandenbrink[at]vice.com 1
      Content Manager: Loes Koster loes.koster[at]vice.com 1
      Text Editor: Wiegertje Postma wiegertje.postma[at]vice.com 1
      (Music) Editor: Twan Stoffels twan.stoffels[at]vice.com 1
      Editor: Pete Wu pete.wu[at]vice.com 1
      Photo Editor: Raymond van Mil raymond.vanmil[at]vice.com 1
      Editorial Team Manager Peter Meere peter.meere[at]vice.com 1
      Sales Team
      Account Manager: Tjeerd van Lotringen tjeerd.vanlotringen[at]vice.com 2
      Account Manager: Daniel Hendrikse daniel.hendrikse[at]vice.com 2
      Account Manager: Daan Schraauwers daan.schraauwers[at]vice.com
      Account Manager: Naique Tanate naique.tanate[at]vice.com 3
      Trafficker: Alex Payne alex.payne[at]vice.com 3
      Creative team
      General: NLproductie[at]vice.com 5
      Design: Manuel de Jong manuel.dejong[at]vice.com 5
      Mirte van Wetten mirte.vanwetten[at]vice.com 5
      Digital Producer: Alex Post alex.post[at]vice.com 5
      Video team
      Manager Video Production: Lea Fels lea.fels[at]vice.com 1
      Creative Producer: Francine Hofstee francine.hofstee[at]vice.com 1
      Post Production Coordinator Eefje van der Beele eefje.vanderbeele[at]vice.com 1
      Producer / editor: Duco Coops duco.coops[at]vice.com 6
      Producer / editor: Martin Sinkgraven martin.sinkgraven[at]vice.com 6
      Activation
      Head of Marketing: Carly Renwarin carly.renwarin[at]vice.com 4
      Digital Marketing: Berend Ouwerling berend.ouwerling[at]vice.com 4
      Social Media & Marketing: Filipa Stanic filipa.stanic[at]vice.com 4
      Marketing: Job Smit job.smit[at]vice.com 4
      Event Manager: Anne Verlaek anne.verlaek[at]vice.com 8
      PR Executive: Rudy Asibey rudy.asibey[at]vice.com 8
      Event Programmer: Sanne Huijsmans sanne.huijsmans[at]vice.com 8


      Wil je in het VICE distributienetwerk? Mail dan je gegevens en motivatie naar: NLdistributie[at]vice.com

      Wil je een VICE abonnement bestellen of een van onze VICE fotoboeken? Ga naar http://www.vice.com/nl/store.