Contact

Over VICE

VICE (www.vice.com) is één van de snelst groeiende jonge mediamerken ter wereld. Het bestaat uit een verzameling van fanatieke, jonge en creatieve schrijvers, art directors, fotografen en regisseurs, die actief zijn in de productie en distributie van tijdschriften, websites, IPTV, entertainmentprogrammering, films, dvd's, boeken, events en muziek.

Bezoekadres
Vice Benelux BV
Reguliersdwarsstraat 90-92
1017 BN Amsterdam

Postadres
Postbus 15358
1001 MJ Amsterdam

General Number   +31(0)206732530  
General Email   NLinfo[at]vice.com  
       
Management   Email Option Number
Managing Director Benelux: Thijs Boon thijs.boon[at]vice.com 7
Publisher: Sjoerd Raaijmakers sjoerd.raaijmakers[at]vice.com 7
Finance: Esther Kevelham esther.kevelham[at]vice.com 7
Office Management: Djinn Zijp djinn.zijp[at]vice.com  7
       
Editorial team:      
General:   NLredactie[at]vice.com 1
Head of Content: Perre van den Brink perre.vandenbrink[at]vice.com 1
Content Manager: Loes Koster loes.koster[at]vice.com 1
Text Editor: Wiegertje Postma wiegertje.postma[at]vice.com 1
Editor: Sander Roks sander.roks[at]vice.com 1
       
Sales Team      
Account Manager: Tjeerd van Lotringen tjeerd.vanlotringen[at]vice.com 2
Account Manager: Daniel Hendrikse daniel.hendrikse[at]vice.com 2
Account Manager: Daan Schraauwers daan.schraauwers[at]vice.com  
Account Manager: Naique Tanate naique.tanate[at]vice.com 3
Trafficker: Alex Payne alex.payne[at]vice.com 3
       
Creative team      
General:   NLproductie[at]vice.com 5
Design: Manuel de Jong manuel.dejong[at]vice.com 5
  Sayyid Kersten sayyid.kersten[at]vice.com 5
Interactive Developer: Alex Post alex.post[at]vice.com 5

 

     
Video team      
Creative Producer: Lea Fels lea.fels[at]vice.com 1
Producer / editor: Duco Coops duco.coops[at]vice.com 6
Producer / editor: Martin Sinkgraven martin.sinkgraven[at]vice.com 6
       
       
Activation      
Head of Communication: Jody Verver jody.verver[at]vice.com 4
Digital Marketing: Berend Ouwerling berend.ouwerling[at]vice.com 4
Social Media & Marketing: Mia Saric mia.saric[at]vice.com 4
Marketing & PR executive: Job Smit job.smit[at]vice.com 4
General Events:   eventsNL[at]vice.com 8
Event Manager: Anne Verlaek anne.verlaek[at]vice.com 8
Distribution: Job Smit NLdistributie[at]vice.com 8

 

Wil je in het VICE distributienetwerk? Mail dan je gegevens en motivatie naar: NLdistributie[at]vice.com

               Wil je een VICE abonnement bestellen of een van onze VICE fotoboeken? Ga naar http://www.vice.com/nl/store.