©2014 VICE Media LLC

    The VICE Channels

      Contact

      Over VICE

      VICE ( www.vice.com) is één van de snelst groeiende jonge mediamerken ter wereld. Het bestaat uit een verzameling van fanatieke, jonge en creatieve schrijvers, art directors, fotografen en regisseurs, die actief zijn in de productie en distributie van tijdschriften, websites, IPTV, entertainmentprogrammering, films, dvd's, boeken, events en muziek.

      Bezoekadres
      Vice Benelux BV
      Reguliersdwarsstraat 90-92
      1017 BN Amsterdam

      Postadres
      Postbus 15358
      1001 MJ Amsterdam

      FOUNDERS
      Suroosh Alvi & Shane Smith

      General Number   +31(0)206732530  
      General Email   NLinfo[at]vice.com  
             
      Management   Email Option Number
      Managing Director Benelux: Thijs Boon thijs.boon[at]vice.com 7
      Publisher: Sjoerd Raaijmakers sjoerd.raaijmakers[at]vice.com 7
      Finance: Esther Kevelham esther.kevelham[at]vice.com 7
      Human Resources: Lisa Maduro lisa.maduro[at]vice.com 7
      Office Management: Djinn Zijp djinn.zijp[at]vice.com  7
             
      Editorial team:      
      General:   NLredactie[at]vice.com 1
      Head of Content: Perre van den Brink perre.vandenbrink[at]vice.com 1
      Content Manager: Lisette van Eijk lisette.vaneijk[at]vice.com 1
      Text Editor: Wiegertje Postma wiegertje.postma[at]vice.com 1
      Copy Editor: Noor Spanjer noor.spanjer[at]vice.com 1
      Editor: Pete Wu pete.wu[at]vice.com 1
      Photo Editor: Raymond van Mil raymond.vanmil[at]vice.com 1
      Editorial Team Manager  Peter Meere peter.meere[at]vice.com 1
             
      Sales Team      
      Account Manager: Tjeerd van Lotringen tjeerd.vanlotringen[at]vice.com 2
      Account Manager: Daniel Hendrikse daniel.hendrikse[at]vice.com 2
      Account Manager: Daan Schraauwers daan.schraauwers[at]vice.com  
      Account Manager: Naique Tanate naique.tanate[at]vice.com 3
      Trafficker: Alex Payne alex.payne[at]vice.com 3
             
      Creative team      
      General:   NLproductie[at]vice.com 5
      Design: Manuel de Jong manuel.dejong[at]vice.com 5
        Mirte van Wetten mirte.vanwetten[at]vice.com 5
      Digital Producer: Alex Post alex.post[at]vice.com 5

       

           
      Video team      
      Manager Video Production: Lea Fels lea.fels[at]vice.com 1
      Creative Producer: Francine Hofstee francine.hofstee[at]vice.com 1
      Post Production Coordinator Eefje van der Beele eefje.vanderbeele[at]vice.com 1
      Producer / editor: Duco Coops duco.coops[at]vice.com 6
      Producer / editor: Martin Sinkgraven martin.sinkgraven[at]vice.com 6
             
             
      Activation      
      Head of Marketing & Communications:

      Carly Renwarin

      carly.renwarin[at]vice.com

      4

      Digital Marketing:

      Yaron Yitzhak

      yaron.yitzhak[at]vice.com

      4

      Social Media & Community
      Management:


      Filipa Stanic
         

      filipa.stanic[at]vice.com

      4

      Marketing Executive:

      Job Smit

      job.smit[at]vice.com

      4

      Event Manager:

      Anne Verlaek

      anne.verlaek[at]vice.com

      8

      Event Programmer:

      Sanne Huijsmans  

      sanne.huijsmans[at]vice.com

      8

      Communications Manager:

      PR Executive: 




      Joris Tjaden


      Rudy Asibey  
       



      joris.tjaden[at]vice.com


      rudy.asibey[at]vice.com


                 

      8

      8




      Wil je een VICE abonnement bestellen of een van onze VICE fotoboeken? Ga naar
      http://www.vice.com/nl/store.Wil je in het VICE distributienetwerk? Mail dan je gegevens en motivatie naar:  NLdistributie[at]vice.com