©2016 VICE Media LLC

    The VICE Channels

      Contact

      Over VICE

      VICE is het grootste mediamerk ter wereld dat zich op jongeren richt. In 1994 kwam het eerste magazine uit in Canada, en inmiddels zit VICE in bijna veertig landen. De documentaires, programma's en artikelen die VICE maakt worden gedeeld via online, lineaire, mobiele en sociale kanalen, en zo worden iedere maand honderden miljoenen mensen bereikt. VICE bestaat uit een internationaal netwerk van digitale platformen, een televisie- en filmproductiebedrijf, een tijdschrift, een platenlabel, een in-house creatief bureau en een uitgeverij.

      De verhalen, producties en programma's van VICE hebben onderscheidingen gekregen van onder andere de Academy of Television Arts & Sciences, de Peabody Awards, het Sundance Film Festival, PEN Center, Cannes Lions, Frontline Club, Knight Foundation, American Society of Magazine Editors, LA Press Club en de Webby Awards.

      Bezoekadres
      Vice Benelux BV
      Reguliersdwarsstraat 90-92
      1017 BN Amsterdam

      Postadres
      Postbus 15358
      1001 MJ Amsterdam

      FOUNDERS
      Suroosh Alvi & Shane Smith

      General Number +31(0)206732530
      General Email NLinfo[at]vice.com
      Management Email
      CEO: Thijs Boon thijs.boon[at]vice.com
      COO: Sjoerd Raaijmakers sjoerd.raaijmakers[at]vice.com
      Head of Finance and Operations: Esther Kevelham esther.kevelham[at]vice.com
      HR Manager: Ismalda Schwarzkaechel ismalda.schwarzkaechel[at]vice.com
      HR Adminstrator Amé Maassen ame.maassen[at]vice.com
      Office Management: Loes Koster loes.koster[at]vice.com


      Editorial team
      Head of Content: Perre van den Brink perre.vandenbrink[at]vice.com
      Editor-in-Chief:
      Casper Sikkema casper.sikkema[at]vice.com
      Editor VICE.com: Ewout Lowie ewout.lowie[at]vice.com
      Managing Editor VICE.com: Lisette van Eijk lisette.vaneijk[at]vice.com
      Junior Editor VICE.com: Nils de Lange nils.delange[at]vice.com
      Photo Editor: Raymond van Mil raymond.vanmil[at]vice.com




      Video team
      Head of Production: Lea Fels lea.fels[at]vice.com
      Video Development Manager: Francine Hofstee francine.hofstee[at]vice.com
      Production Manager: Bram Mengelers bram.mengelers[at]vice.com
      Post-Production Manager: Eefje van der Beele eefje.vanderbeele[at]vice.com


      Sales Team
      Commercieel Director: Remco Bos remco.bos[at]vice.com


      VICE Digital
      Director, Media Operations EMEA: Paul Opgenhaffen paul.opgenhaffen[at]vice.com


      EMEA team
      Regional Director, Partnerships EMEA: Stefanos Constantinou stefanos.constantinou[at]vice.com


      Ad Ops team
      Director, Ad Ops EMEA: Alex Payne alex.payne[at]vice.com


      Web Development
      Technology Director: Alex Post alex.post[at]vice.com


      Creative Department
      Creative Director: Pascal Rotteveel pascal.rotteveel[at]vice.com


      Activation
      Marketing Manager:

      Frank Snijders

      frank.snijders[at]vice.com



      PR & Communications Executive: Eileen Pekelharing

      eileen.pekelharing[at]vice.com



      Wil je een VICE abonnement bestellen of een van onze VICE fotoboeken? Ga naar http://www.vice.com/nl/store.Wil je in het VICE distributienetwerk? Mail dan je gegevens en motivatie naar: NLdistributie[at]vice.com