©2015 VICE Media LLC

    The VICE Channels

      Contact

      Over VICE

      VICE ( www.vice.com) is één van de snelst groeiende jonge mediamerken ter wereld. Het bestaat uit een verzameling van fanatieke, jonge en creatieve schrijvers, art directors, fotografen en regisseurs, die actief zijn in de productie en distributie van tijdschriften, websites, IPTV, entertainmentprogrammering, films, dvd's, boeken, events en muziek.

      Bezoekadres
      Vice Benelux BV
      Reguliersdwarsstraat 90-92
      1017 BN Amsterdam

      Postadres
      Postbus 15358
      1001 MJ Amsterdam

      FOUNDERS
      Suroosh Alvi & Shane Smith

      General Number +31(0)206732530
      General Email NLinfo[at]vice.com
      Management Email
      Managing Director Benelux: Thijs Boon thijs.boon[at]vice.com
      Publisher: Sjoerd Raaijmakers sjoerd.raaijmakers[at]vice.com
      Finance: Esther Kevelham esther.kevelham[at]vice.com
      Human Resources: Lisa Maduro lisa.maduro[at]vice.com
      Office Management: Loes Koster loes.koster[at]vice.com


      Editorial team:



      Head of Content / Creative Director: Perre van den Brink perre.vandenbrink[at]vice.com
      Editor-in-Chief:
      Wiegertje Postma wiegertje.postma[at]vice.com
      Content Manager: Lisette van Eijk lisette.vaneijk[at]vice.com
      Copy Editor: Ewout Lowie ewout.lowie[at]vice.com
      Editor: Abel van Gijlswijk abel.vangijlswijk[at]vice.com
      Editor: Twan Stoffels twan.stoffels[at]vice.com
      Editor: Pete Wu pete.wu[at]vice.com
      Photo Editor: Raymond van Mil raymond.vanmil[at]vice.com


      Sales Team
      Account Manager: Tjeerd van Lotringen tjeerd.vanlotringen[at]vice.com
      Account Manager Daniel Hendrikse daniel.hendrikse[at]vice.com
      Account Manager: Daan Schraauwers daan.schraauwers[at]vice.com
      Account Manager: Stephanie Stumpel stephanie.stumpel[at]vice.com
      Director Business Development: Sietze Rademaker sietze.rademaker[at]vice.com
      Business Development Manager: Stijn van Gerwen stijn.vangerwen[at]vice.com
      Business Development Manager: Carsten Meijer carsten.meijer[at]vice.com


      VICE Digital
      Head of Digital: Paul Opgenhaffen paul.opgenhaffen[at]vice.com
      General Manager Partnerships Benelux: Peter Meere peter.meere[at]vice.com
      Campaign Manager: Anne Kiemeneij anne.kiemeneij[at]vice.com
      Media Planner: Steve Frimpong steve.frimpong[at]vice.com


      EMEA team
      Regional Director, Partnerships EMEA: Stefanos Constantinou stefanos.constantinou[at]vice.com
      European Media Planner, Partnerships EMEA: Yira Ahne yira.ahne[at]vice.com


      Ad Ops team
      Director, Ad Ops EMEA: Alex Payne alex.payne[at]vice.com
      EU Ad Ops Manager: Linthon Oostwijk linthon.oostwijk[at]vice.com
      Traffic Manager: Miki Milakovic miki.milakovic[at]vice.com


      Creative team
      General: NLproductie[at]vice.com
      Design: Manuel de Jong manuel.dejong[at]vice.com
      Mirte van Wetten mirte.vanwetten[at]vice.com
      Digital Producer: Alex Post alex.post[at]vice.com


      Video team
      Head of Production: Lea Fels lea.fels[at]vice.com
      Creative Producer: Francine Hofstee francine.hofstee[at]vice.com
      Creative Producer: Bram Mengelers bram.mengelers[at]vice.com
      Post-Production Coordinator: Eefje van der Beele eefje.vanderbeele[at]vice.com
      Senior editor / Director: Duco Coops duco.coops[at]vice.com
      Editor: Martin Sinkgraven martin.sinkgraven[at]vice.com
      Junior editor: Lykle Tuinstra lykle.tuinstra[at]vice.com


      Activation
      Head of Marketing & Communications:

      Carly Renwarin

      carly.renwarin[at]vice.com



      Digital Marketing:

      Yaron Yitzhak

      yaron.yitzhak[at]vice.com



      Social Media & Community
      Management:


      Filipa Stanic


      filipa.stanic[at]vice.com



      Online Marketeer:

      Frank Snijders

      frank.snijders[at]vice.com



      Event Manager:

      Anne Verlaek

      anne.verlaek[at]vice.com



      Communications Manager: Joris Tjaden

      joris.tjaden[at]vice.com

























      Wil je een VICE abonnement bestellen of een van onze VICE fotoboeken? Ga naar http://www.vice.com/nl/store.Wil je in het VICE distributienetwerk? Mail dan je gegevens en motivatie naar: NLdistributie[at]vice.com