©2016 VICE Media LLC

    The VICE Channels

      Contact

      Over VICE

      VICE is het grootste mediamerk ter wereld dat zich op jongeren richt. In 1994 kwam het eerste magazine uit in Canada, en inmiddels zit VICE in bijna veertig landen. De documentaires, programma's en artikelen die VICE maakt worden gedeeld via online, lineaire, mobiele en sociale kanalen, en zo worden iedere maand honderden miljoenen mensen bereikt. VICE bestaat uit een internationaal netwerk van digitale platformen, een televisie- en filmproductiebedrijf, een tijdschrift, een platenlabel, een in-house creatief bureau en een uitgeverij.

      De verhalen, producties en programma's van VICE hebben onderscheidingen gekregen van onder andere de Academy of Television Arts & Sciences, de Peabody Awards, het Sundance Film Festival, PEN Center, Cannes Lions, Frontline Club, Knight Foundation, American Society of Magazine Editors, LA Press Club en de Webby Awards.

      Bezoekadres
      Vice Benelux BV
      Reguliersdwarsstraat 90-92
      1017 BN Amsterdam

      Postadres
      Postbus 15358
      1001 MJ Amsterdam

      FOUNDERS
      Suroosh Alvi & Shane Smith

      General Number +31(0)206732530
      General Email NLinfo[at]vice.com
      Management Email
      Managing Director Benelux: Thijs Boon thijs.boon[at]vice.com
      Publisher: Sjoerd Raaijmakers sjoerd.raaijmakers[at]vice.com
      Finance: Esther Kevelham esther.kevelham[at]vice.com
      Human Resources: Ismalda Schwarzkaechel ismalda.schwarzkaechel[at]vice.com
      Lisa Maduro lisa.maduro[at]vice.com
      Office Management: Loes Koster loes.koster[at]vice.com


      Editorial team:



      Head of Content / Creative Director: Perre van den Brink perre.vandenbrink[at]vice.com
      Editor-in-Chief:
      Casper Sikkema casper.sikkema[at]vice.com
      Managing Editor: Lisette van Eijk lisette.vaneijk[at]vice.com
      Senior Editor: Ewout Lowie ewout.lowie[at]vice.com
      Junior Editor: Nils de Lange nils.delange[at]vice.com
      Photo Editor: Raymond van Mil raymond.vanmil[at]vice.com


      Sales Team
      Account Manager: Tjeerd van Lotringen tjeerd.vanlotringen[at]vice.com



      Account Manager: Daan Schraauwers daan.schraauwers[at]vice.com
      Account Manager: Stephanie Stumpel stephanie.stumpel[at]vice.com
      Director Business Development: Sietze Rademaker sietze.rademaker[at]vice.com
      Business Development Manager: Stijn van Gerwen stijn.vangerwen[at]vice.com
      Business Development Manager: Carsten Meijer carsten.meijer[at]vice.com


      VICE Digital
      Head of Digital: Paul Opgenhaffen paul.opgenhaffen[at]vice.com
      General Manager Partnerships Benelux: Peter Meere peter.meere[at]vice.com
      Campaign Manager: Anne Kiemeneij anne.kiemeneij[at]vice.com
      Media Planner: Steve Frimpong steve.frimpong[at]vice.com


      EMEA team
      Regional Director, Partnerships EMEA: Stefanos Constantinou stefanos.constantinou[at]vice.com
      European Media Planner, Partnerships EMEA: Yira Ahne yira.ahne[at]vice.com


      Ad Ops team
      Director, Ad Ops EMEA: Alex Payne alex.payne[at]vice.com
      EU Ad Ops Manager: Linthon Oostwijk linthon.oostwijk[at]vice.com
      Traffic Manager: Miki Milakovic miki.milakovic[at]vice.com


      Creative team
      Head of Studio: Alex Post alex.post[at]vice.com
      Studio Manager: Gabrielle van Lakwijk gabrielle.vanlakwijk[at]vice.com
      Creative Producer: Mirte van Wetten mirte.vanwetten[at]vice.com
      Lead Designer: Manuel de Jong manuel.dejong[at]vice.com
      Designer:
      Timo ter Braak timo.terbraak[at]vice.com

      Photographer / Designer:
      Rebecca Camphens rebecca.camphens[at]vice.com





      Video team
      Head of Production: Lea Fels lea.fels[at]vice.com
      Creative Producer: Francine Hofstee francine.hofstee[at]vice.com
      Creative Producer: Bram Mengelers bram.mengelers[at]vice.com
      Post-Production Coordinator: Eefje van der Beele eefje.vanderbeele[at]vice.com
      Senior Editor / Director: Duco Coops duco.coops[at]vice.com
      Editor: Martin Sinkgraven martin.sinkgraven[at]vice.com
      Editor: Rik Sluijk rik.sluijk[at]vice.com
      Junior editor: Lykle Tuinstra lykle.tuinstra[at]vice.com
      Production Manager: Tirza Ruitenbeek tirza.ruitenbeek[at]vice.com


      Activation
      Head of Marketing & Communications:

      Carly Renwarin

      carly.renwarin[at]vice.com



      Platform Manager:

      Yaron Yitzhak

      yaron.yitzhak[at]vice.com



      Social Media & Community
      Management:


      Filipa Stanic


      filipa.stanic[at]vice.com



      Marketing Manager:

      Frank Snijders

      frank.snijders[at]vice.com



      Event Marketeer: Ilana Goldstoff ilana.goldstoff[at]vice.com


      PR Executive: Eileen Pekelharing

      eileen.pekelharing[at]vice.com


      PR Manager: Roy Pereira

      roy.pereira[at]vice.com



      Social Producer: Rik Beune

      rik.beune[at]vice.com



      Social Producer: Laurens Kraaijenbrink

      laurens kraaijenbrink[at]vice.com



      Social Producer: Joakim Metekohy

      joakim.metekohy[at]vice.com




      Wil je een VICE abonnement bestellen of een van onze VICE fotoboeken? Ga naar http://www.vice.com/nl/store.Wil je in het VICE distributienetwerk? Mail dan je gegevens en motivatie naar: NLdistributie[at]vice.com