FYI.

This story is over 5 years old.

festivaly

VICE sprievodca atrakciami, kvôli ktorým by ste na festival nešli

Zas sme o rok zostarli a tak sme si zas zbalili stan, alkohol, foťák a iné zbytočnosti a vyrazili sme smer letisko Trenčín- festival Bažant Pohoda.

Špeciálny hosť: TALKSHOW

Zas sme o rok zostarli, zas sa planéta oteplila na neznesiteľných, skurvených milión stupňov celzia, tak sme si zas zbalili stan, alkohol, foťák a iné zbytočnosti ( na krémy proti opaľovaniu a ibalgin sme sa vyprdli, a tak to aj dopadlo) a vyrazili sme smer letisko Trenčín- festival Bažant Pohoda.

Naše stretnutie sa úplne náhodne začalo pri jednej z top atrakcii na Pohode a tou bola súťaž o Dievča leta 2012, kde sa chlapci rozhodne chceli zapojiť. Súťaž vyhrá tá fotka, ktorá bude mať na Facebooku najviac like- ov. Touto cestou vás žiadame, aby ste ich podporili.

Reklama

Keďže správne „Dievča leta“ musí byť krásne a čisté, tak si musí vystáť radu v dámskych sprchách. Tento plán nám však nevyšiel, Robo sa vrátil so slovami: „Holka nás nechcela pustiť dnu, že ona tiež čaká. Poďme prosím preč, ona vyzerá strašne zhrozene.“

Našli sme kompromis, objavili sme ružové korčule so zeleno-neónovým pásom.

VICE: Aha, Roller Disco, nechcete nám zatancovať v ružových korčuliach?
Ďuri: Dobré by bolo, keby sme tam mali ľadové korčule a stáli tam na nich.
Robo: Korčule chceme vo farbe zeleného neónu a oranžové šnúrky by som poprosil. Prípadne aj nejaké neónové tielko.

Keďže bola vyslovená obava z lezeckej steny a z rizika zjebania sa, kapela si zvolila za atrakciu to, čo nevieme pomenovať a vidíte na fotke. Preukázali nesmierny pohybový talent.

Touto fotkou nám Ďuri zlomil a obmäkčil naše srdcia, tak sme museli pretransformovať rozhovor iným smerom. VICE: Takže vy ste hipsteri, čo?
Ďuri: Vyzeráme?
Robo: Ale máme v kapele jedného. Hadik tak už vyzeral dlho, takže to akože nie je prejav módnej vlny. VICE: A teraz sa sem hodí ten vtip, že: „Stretnú sa dvaja hudobníci a nikoho neohovárajú…“
Ďuri: Hej, no. Ten je starý. Ha- ha VICE: Ja som ho náhodou počula pred 2 týždňami.
Ďuri: Ale my ohovárame našich spoluhráčov a to je úplne v poriadku.
Robo: Teraz si kompenzujeme to, že oni dlhoročne robili interview. Keď už naša koža chytala neprirodzenú červeň, museli sme to zakončiť PIVOOOOOOOM.   Nezáleží na tom, či ste Talkshow počúvali z druhého radu alebo zo stanu, ktorý bol vzdialený kilometer, stále boli úžasní. Mimochodom vydali dva úplne nové tracky, ktoré si môžete stiahnuť TU a TU.

FOTO: Jana Královičová