FYI.

This story is over 5 years old.

Sponsored

Creative Reporters

Poznajcie naszych reporterów.
April 5, 2012, 9:35am

Klaudyna Boruń

Ur. 1984, Warszawa. Niedoszła absolwentka historii sztuki i fotografii. Zdjęcia robi wcale albo rzadko.

Wojtek Gadomski

Ur. 1981. Fotografuję od 2001 roku i zarabiam zdjęciami na chleb. Na swoich zdjęciach lubię obśmiewać zjawiska brzydkie i złe, a piękne i dobre wielbić, i pieścić. wojtekgadomski.com

Paweł Gluza

Matematyk, który robi zdjęcia. Informatyk, który podrożuje. Trzydziesci lat temu wyruszył z Lublina, zatrzymał w Krakowie, po drodze zaliczając prawie wszystkie kontynenty. Całe życie się uczy i rozwija - fotografia jest kolejnym krokiem na drodze do postrzegania i pokazywania swiata, ludzi i ich życia.

Artur Kot

Rocznik '81. Fotograf, podróżnik, dziennikarz. Pracował z dzieciakami i delfinami. Kilkukrotnie dokumentował też wyprawy polarne na Arktyce i Grenlandii.

Gosia Lewandowska 

Skorpion, doktorantka mikrobiologii i fotograf koncertowy, który nie boi  się nowych wyzwań. Nie spocznie póki nie zostanie oficjalnym fotografem trasy swoich ulubionych szwedów czyli The Hives.

Artur Łopatniuk

Fotografowanie jest dla mnie równie ważne jak oddychanie. Gdy muszę iść na koncert lub mecz bez body, czuję się trochę jak inwalida. I impreza staje się przez to mniej ciekawa. Kiedy jest blisko - aparat staje się jakby częścią mnie. Dlatego zawsze wtedy staram się go mieć przy sobie. Czasem "przemyt" kończy się awanturą, ale zawsze warto. Choćby dla tego dreszczyku emocji.

Mateusz Martyna

Fotograf pasjonat, ur. 21 sierpnia 1990 w Rzeszowie. Obecnie student Organizacji i Produkcji Filmowej w Krakowie. Podróżnik, fotograf, operator kamery.

Szymon Miezianko (Korki Taczer) 

Często nazywają mnie korkiem ale nie chodzi o buty do grania w piłę. Ostatnio grałem w piłkę 10 lat temu. Nie trafiłem żadnego gola w swoim życiu. Potrafię tylko wpadać w tarapaty i czasem w jakieś doły. Staram się być za to dobrym fotografem. Moje fotografie dotychczas w ogóle nie wiązały się z sportem ale uwielbiam nowe wyzwania a ten projekt właśnie daje mi takie możliwości korkitaczer.blogspot.com

Martyna Poznańska

Obserwatorka, nie - fotograf i nie - artystka. Uwielbiam czerpać inspiracje. Dlatego staram się mieć otwarte oczy i umysł w każdym momencie. Próbuję dostrzec" to coś" w codzienności życia, ale cenię również to co oryginalne i nieznanane. Moją pasją są ludzie podróże, muzyka oraz moda. Nie zajmuję się fotografią, po prostu chwytam ulotne chwile,pstrykam. Łapię to, co w danym momencie mnie inspiruje i wyzwala emocje, a aparat mi w tym pomaga.

Artur Rdułtowski

Uprawiając różne dziwne sporty w śniegu, błocie, lesie, w wodzie i pod nią, popularnie zwane ekstremalnymi, zdenerwowany brakiem lansu w formie fotek w połowie 2010 roku kupił aparat, zaczął biegać za znajomymi i uprzykrzać jazdę kolejnymi powtórkami kadru 'bo dasz radę lepiej'. W międzyczasie wpadł w dziwne klubowe towarzystwo, zaczął uwieczniać imprezowe zniszczenie, poznał kolejnych pasjonatów tym razem muzyki, a to dało jeszcze więcej energii do pstrykania. Obecnie rower jest w częściach, deska pewnie zardzewiała, za to pucha, szkła i lampy zawsze gotowe.

Jarek Tokarski

Rocznik 88, teoretycznie skończył filmoznawstwo, praktycznie animuje, freelancer z zakresu filmu i animacji, po godzinach bawi się w vjing i sztuki nowych mediów. Stara się, żeby wszystko co robi było po prostu ładne, fajne i z sensem. therealwobix.com

Paulina Wierzgacz

Urodziłam się 23 stycznia 1991 roku. Jestem studentką ASP (wydział Grafiki i Sztuki Mediów), obecnie na dziekance. Przed studiami ukończyłam szkołę plastyczną, z profilem metaloplastyki - tak więc też jestem dyplomowanym jubilerem. Od czerwca współpracuję z SPP photographers, moja fotografia od tego czasu ukierunkowała się bardziej w stronę portretu i fashion. Fotografię - niezależnie od specjalizacji, kierunku - kocham, wielbię, nie wyobrażam sobie bez niej żywota mego. Od niedawna przenikam również w świat video. Fascynuje mnie i wciąga.

Paulina Wydrzyńska

18 lat, klasa maturalna. Fotografią oddycham. Zapraszam: www.paulinawydrzynska.com