Kehlani z przemową na temat problemów z psychiką

Podczas ostatniego występu Kehlani postanowiła podzielić się z widzami ważnym przesłaniem dotyczącym choroby psychicznej. W marcu br. wschodząca gwiazda r&b było hospitalizowana po tym, jak próbowała popełnić samobójstwo. Przemowa z koncertu była bardzo szczera i co więcej, sugerowała, że nie były to pierwsze problemy psychiczne Kehlani. “Proszę, nie próbujcie tego. Nie róbcie tego” – mówiła o odebraniu sobie życia. To naprawdę poruszająca lekcja, udowadniająca zarówno, jak silną artystką jest Amerykanka.

Zobaczcie wideo poniżej (dzięki uprzejmości magazynu Complex).

Videos by VICE

Thank for your puchase!
You have successfully purchased.