Podczas ostatniego występu Kehlani postanowiła podzielić się z widzami ważnym przesłaniem dotyczącym choroby psychicznej. W marcu br. wschodząca gwiazda r&b było hospitalizowana po tym, jak próbowała popełnić samobójstwo. Przemowa z koncertu była bardzo szczera i co więcej, sugerowała, że nie były to pierwsze problemy psychiczne Kehlani. “Proszę, nie próbujcie tego. Nie róbcie tego” – mówiła o odebraniu sobie życia. To naprawdę poruszająca lekcja, udowadniająca zarówno, jak silną artystką jest Amerykanka.
Zobaczcie wideo poniżej (dzięki uprzejmości magazynu Complex).
Videos by VICE
More
From VICE
-

Photo by Jamie Squire/Getty Images -

(Photo by Erika Goldring/Getty Images) -

-

(Photo by Prince Williams/Wireimage)