FYI.

This story is over 5 years old.

Μόδα

Katarina Sido

Som študentkou maľby a iných médií u profesora Ivana Csudaia na Vysokej Škole Výtvarných Umení v Bratislave. Maľbe sa síce venujem pomerne krátko, ale za pár rokov na škole som si prešla viacerými spôsobmi zobrazovania
6.6.11

Som študentkou maľby a iných médií u profesora Ivana Csudaia na Vysokej Škole Výtvarných Umení v Bratislave. Maľbe sa síce venujem pomerne krátko, ale za pár rokov na škole som si prešla viacerými spôsobmi zobrazovania, viacerými jazykmi maľby. Od plošnej "nálepkovej" maľby, cez lineárne štruktúry, rozlievanie, až k súčasnosti, kedy kombinujem všetky predošlé techniky a pribudla mi jedna nová - maľba penou - ktorú sa budem snažiť zdokonaľovať v najbližších mesiacoch (prípadne rokoch:).

Okrem maľby sa venujem aj rôznym iným činnostiam, ako je fotka, hudba, či fashion. Kopec času trávim hľadaním inšpirácie a často tieto svoje vizuálne (alebo iné) inšpirácie vešiam na svoj blog, aby som sa podelila s ostatnými.
Momentálne pracujem na viacerých projektoch, napríklad audiovizuálny projekt lowii (čoskoro v prahe), alebo rent-artový projekt soyart, či rôzne iné. /Infinity, whisper to me - 180x180cm, akryl na plátne, 2010/ /Zlá matka, 170x170cm, akryl na plátne, 2010/ /spiderweb, 100x100 cm, akryl na plátne, 2010/ /Zanna - 180x180cm, akryl na plátne, 2011 - (spomínaná maľba penou)/ ja by Marika Majorová - tonbogirl.blogspot.com (dievča, ktoré mi ako jediné vždy urobí krásne fotky) taktiež by Marika Majorová, na fotke Kristián (priateľ) a ja ja by Igor Rjabinin pre projekt Soyart.