Reklama
Tento příběh je více než 5 let.
Μoda

Katarina Sido

Som študentkou maľby a iných médií u profesora Ivana Csudaia na Vysokej Škole Výtvarných Umení v Bratislave. Maľbe sa síce venujem pomerne krátko, ale za pár rokov na škole som si prešla viacerými spôsobmi zobrazovania

by Katarina Sido
06 červen 2011, 11:00pm

Som študentkou maľby a iných médií u profesora Ivana Csudaia na Vysokej Škole Výtvarných Umení v Bratislave. Maľbe sa síce venujem pomerne krátko, ale za pár rokov na škole som si prešla viacerými spôsobmi zobrazovania, viacerými jazykmi maľby. Od plošnej "nálepkovej" maľby, cez lineárne štruktúry, rozlievanie, až k súčasnosti, kedy kombinujem všetky predošlé techniky a pribudla mi jedna nová - maľba penou - ktorú sa budem snažiť zdokonaľovať v najbližších mesiacoch (prípadne rokoch:).


Okrem maľby sa venujem aj rôznym iným činnostiam, ako je fotka, hudba, či fashion. Kopec času trávim hľadaním inšpirácie a často tieto svoje vizuálne (alebo iné) inšpirácie vešiam na svoj blog, aby som sa podelila s ostatnými.
Momentálne pracujem na viacerých projektoch, napríklad audiovizuálny projekt lowii (čoskoro v prahe), alebo rent-artový projekt soyart, či rôzne iné.

/Infinity, whisper to me - 180x180cm, akryl na plátne, 2010/

/Zlá matka, 170x170cm, akryl na plátne, 2010/

/spiderweb, 100x100 cm, akryl na plátne, 2010/

/Zanna - 180x180cm, akryl na plátne, 2011 - (spomínaná maľba penou)/

ja by Marika Majorová - tonbogirl.blogspot.com (dievča, ktoré mi ako jediné vždy urobí krásne fotky)

taktiež by Marika Majorová, na fotke Kristián (priateľ) a ja

ja by Igor Rjabinin pre projekt Soyart.